Witamy na Forum

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » =G^T= # » =G^T=

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

=G^T=

Podanie do klanu
  
pisik7
31.03.2010 19:03:38


Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #509162
Od: 2010-3-27



UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
ILe grasz w cs'a:3 miesiące
Jaka twoja najlepsza bron:m4
Steam / Non Steam:non steam
Coś o sobie: mam 12 lat i chcę być w tym klanielollol
  
DzIentrix
31.03.2010 19:07:40


Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #509164
Od: 2010-3-26
ILe grasz w cs'a:2 miesiące
Jaka twoja najlepsza bron:m4
Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno
Non Steam:
Coś o sobie:mam 13 lat chcialbym byc w tym klanie
  
AmnezjaaA.
06.04.2010 12:18:40


Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #513841
Od: 2010-4-4



UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
ILe grasz w cs'a:
Jaka twoja najlepsza bron:
Twoja Najlepsza Mapa:
Steam / Non Steam:
Coś o sobie:
  
SoniC
16.04.2010 22:06:33
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #520842
Od: 2010-4-14



UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Hehe Ojojoj Stachu znam cie i jestes w klanie
  
Dziecko_Neo
20.04.2010 14:05:25


Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #522714
Od: 2010-4-20



UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Ilość edycji wpisu: 1
ILe grasz w cs'a: 6-7 miesiecy
Jaka twoja najlepsza bron:ak -47
Twoja najlepsza mapa: Nie mam ulubionej
Steam / Non Steam:non steam
Coś o sobie: mam 13 lat/chce byc w tym klanie aniołek
  
Guns_O
20.04.2010 14:12:46


Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Lipie Góry

Posty: 20 #522720
Od: 2010-3-25
OK przyjęty jesteś
  
FrAnCuZ
25.04.2010 18:11:53
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #525205
Od: 2010-4-1
ILe grasz w cs'a:2 miesiące
Jaka twoja najlepsza bron:m4
Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno
Non Steam:
Coś o sobie:mam 14 lat chcialbym byc w tym klanie
  
Guns_O
25.04.2010 19:53:11


Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Lipie Góry

Posty: 20 #525237
Od: 2010-3-25
Francuz jeszcze pomyślimy o twoim wstępnie do klanu.
  
krzychu
07.06.2010 16:15:55
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #542812
Od: 2010-6-7


Ilość edycji Admina: 1
Botem jesteś więc nie jesteś w klanie
  
Guns_O
08.06.2010 08:17:31


Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Lipie Góry

Posty: 20 #543127
Od: 2010-3-25


Ilość edycji Admina: 1
Wąd z forum krzychu bo jesteś botem
  
Mody_Miuwa
16.07.2010 11:01:02
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #557910
Od: 2010-7-16


Ilość edycji wpisu: 1
Ile grasz w cs'a: 1,5 roku
Jaka twoja najlepsza bron: m4a1 i kałach
Steam / Non Steam: oczywiście Steam
Coś o sobie: mam 12 lat i chcę być w tym klanie bo jest lepszy od innych oczko
Prosze o przyjęcie mnie do klanuwykrzyknik
  
Guns_O
16.07.2010 13:46:21


Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Lipie Góry

Posty: 20 #557985
Od: 2010-3-25
Jesteś witamy w klanie
  
Guns_O
16.07.2010 13:48:46


Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Lipie Góry

Posty: 20 #557986
Od: 2010-3-25
Jak by co moje gg 12214047
  
HED_SHOT
17.07.2010 21:16:59


Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Lipie Góry

Posty: 7 #558294
Od: 2010-6-30
Moje GG to 10494108
  
dominik_1998
04.08.2010 15:48:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #563322
Od: 2010-8-4
ILe grasz w cs'a:5 miesiecy
Jaka twoja najlepsza bron:ak
Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno
Steam / Non Steam:non steam
Coś o sobie: mam 13 lat/chce byc w tym klanie pan zielony
  
wolan
04.08.2010 15:55:02
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #563324
Od: 2010-8-4
ILe grasz w cs'a:3 miesiące
Jaka twoja najlepsza bron:m4
Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno
mam Steam
Coś o sobie:mam 14 lat chcialbym byc w tym klanie
  
HED_SHOT
24.09.2010 16:45:03


Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Lipie Góry

Posty: 7 #580595
Od: 2010-6-30
dominik i wolan Przyjęci!!!!Witamy w =G^T=

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » =G^T= # » =G^T=

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Zapraszamy na forum po nownie www.gtt.iq24.pl