| | |
| pisik7 | 31.03.2010 19:03:38 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #509162 Od: 2010-3-27
UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY | ILe grasz w cs'a:3 miesiące Jaka twoja najlepsza bron:m4 Steam / Non Steam:non steam Coś o sobie: mam 12 lat i chcę być w tym klanie  |
| | |
| DzIentrix | 31.03.2010 19:07:40 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 7 #509164 Od: 2010-3-26
| ILe grasz w cs'a:2 miesiące Jaka twoja najlepsza bron:m4 Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno Non Steam: Coś o sobie:mam 13 lat chcialbym byc w tym klanie |
| | |
| AmnezjaaA. | 06.04.2010 12:18:40 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 7 #513841 Od: 2010-4-4
UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY | ILe grasz w cs'a: Jaka twoja najlepsza bron: Twoja Najlepsza Mapa: Steam / Non Steam: Coś o sobie: |
| | |
| SoniC | 16.04.2010 22:06:33 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #520842 Od: 2010-4-14
UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY | Hehe Ojojoj Stachu znam cie i jestes w klanie
|
| | |
| Dziecko_Neo | 20.04.2010 14:05:25 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #522714 Od: 2010-4-20
UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Ilość edycji wpisu: 1 | ILe grasz w cs'a: 6-7 miesiecy Jaka twoja najlepsza bron:ak -47 Twoja najlepsza mapa: Nie mam ulubionej Steam / Non Steam:non steam Coś o sobie: mam 13 lat/chce byc w tym klanie  |
| | |
| Guns_O | 20.04.2010 14:12:46 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Lipie Góry
Posty: 20 #522720 Od: 2010-3-25
| OK przyjęty jesteś |
| | |
| FrAnCuZ | 25.04.2010 18:11:53 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #525205 Od: 2010-4-1
| ILe grasz w cs'a:2 miesiące Jaka twoja najlepsza bron:m4 Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno Non Steam: Coś o sobie:mam 14 lat chcialbym byc w tym klanie |
| | |
| Guns_O | 25.04.2010 19:53:11 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Lipie Góry
Posty: 20 #525237 Od: 2010-3-25
| Francuz jeszcze pomyślimy o twoim wstępnie do klanu. |
| | |
| krzychu | 07.06.2010 16:15:55 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #542812 Od: 2010-6-7
Ilość edycji Admina: 1 | Botem jesteś więc nie jesteś w klanie |
| | |
| Guns_O | 08.06.2010 08:17:31 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Lipie Góry
Posty: 20 #543127 Od: 2010-3-25
Ilość edycji Admina: 1 | Wąd z forum krzychu bo jesteś botem |
| | |
| Mody_Miuwa | 16.07.2010 11:01:02 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #557910 Od: 2010-7-16
Ilość edycji wpisu: 1 | Ile grasz w cs'a: 1,5 roku Jaka twoja najlepsza bron: m4a1 i kałach Steam / Non Steam: oczywiście Steam Coś o sobie: mam 12 lat i chcę być w tym klanie bo jest lepszy od innych  Prosze o przyjęcie mnie do klanu |
| | |
| Guns_O | 16.07.2010 13:46:21 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Lipie Góry
Posty: 20 #557985 Od: 2010-3-25
| Jesteś witamy w klanie |
| | |
| Guns_O | 16.07.2010 13:48:46 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Lipie Góry
Posty: 20 #557986 Od: 2010-3-25
| Jak by co moje gg 12214047 |
| | |
| HED_SHOT | 17.07.2010 21:16:59 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Lipie Góry
Posty: 7 #558294 Od: 2010-6-30
| Moje GG to 10494108 |
| | |
| dominik_1998 | 04.08.2010 15:48:23 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #563322 Od: 2010-8-4
| ILe grasz w cs'a:5 miesiecy Jaka twoja najlepsza bron:ak Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno Steam / Non Steam:non steam Coś o sobie: mam 13 lat/chce byc w tym klanie  |
| | |
| wolan | 04.08.2010 15:55:02 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #563324 Od: 2010-8-4
| ILe grasz w cs'a:3 miesiące Jaka twoja najlepsza bron:m4 Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno mam Steam Coś o sobie:mam 14 lat chcialbym byc w tym klanie |
| | |
| HED_SHOT | 24.09.2010 16:45:03 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Lipie Góry
Posty: 7 #580595 Od: 2010-6-30
| dominik i wolan Przyjęci!!!!Witamy w =G^T= |