=G^T=
Podanie do klanu
ILe grasz w cs'a:2 miesiące
Jaka twoja najlepsza bron:m4
Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno
Non Steam:
Coś o sobie:mam 13 lat chcialbym byc w tym klanie
PRZEJDŹ NA FORUM