=G^T=
Podanie do klanu
ILe grasz w cs'a:5 miesiecy
Jaka twoja najlepsza bron:ak
Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno
Steam / Non Steam:non steam
Coś o sobie: mam 13 lat/chce byc w tym klanie pan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM