=G^T=
Podanie do klanu
ILe grasz w cs'a:2 miesiące
Jaka twoja najlepsza bron:m4
Twoja Najlepsza Mapa:de_inferno
Non Steam:
Coś o sobie:mam 14 lat chcialbym byc w tym klanie


  PRZEJDŹ NA FORUM