=G^T=
Podanie do klanu
ILe grasz w cs'a: 6-7 miesiecy
Jaka twoja najlepsza bron:ak -47
Twoja najlepsza mapa: Nie mam ulubionej
Steam / Non Steam:non steam
Coś o sobie: mam 13 lat/chce byc w tym klanie
PRZEJDŹ NA FORUM