=G^T=
Podanie do klanu
ILe grasz w cs'a:3 miesiące
Jaka twoja najlepsza bron:m4
Steam / Non Steam:non steam
Coś o sobie: mam 12 lat i chcę być w tym klanielollol


  PRZEJDŹ NA FORUM