=G^T=
Podanie do klanu
Ile grasz w cs'a: 1,5 roku
Jaka twoja najlepsza bron: m4a1 i kałach
Steam / Non Steam: oczywiście Steam
Coś o sobie: mam 12 lat i chcę być w tym klanie bo jest lepszy od innych
Prosze o przyjęcie mnie do klanu
PRZEJDŹ NA FORUM